Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Respect Gaming sahibi

Konu

(21-06-2019, Saat: 15:23)Estes- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geçmiş olsun
Teşekkürler

✘  RESPECT  GAMING CS:GLOBAL OFFENSIVE ✘

TeamSpeak3 IP  ; Ts3.respectgame.org

Cs 1.6 Server IP ;  95.173.173.57

Deniz Derindir Durulmaz, Dostluk Ebedidir Unutulmaz...!
Sözüm Sana ; Milleti Kendine Düşman Edinmeyi Seviyorsun ; Kapanma Sebebini Biliyorum Galiba Kendi Firmanı Açıp Oraya Milleti Çekme Çabasında Oldugun İcin Sunucun Kapanmıştır.

NE YAZSAM BİLEMEDİM ŞUAN SEN SOYLE YAZALIM . : ) xd
Karakterini sevmiyorum. Tavrını da.. Başarılar.

Tekrar Görüşmemek Üzere.
Yasakli Nick Kullanmisim 21 Yasindaki Adam Ip Lokasyonuna Bakmadan Banliyorlar Csd Boş Firma Ben Simdi Ordaki Yetkiler Adina Girip Kufur Etsem Nedicekler Merak Ediyorum En Iyisi OyunYoneticisi 7 Yildir OyunYoneticisi Playerimdim yasim buyudu csduragi sunucusu buldum ve keske bulmasaydim bulduguma pismanim cocuklarin tcsiyle milleti tehditler savuran eski ortamlardaydi tabi bu
#HEPBERABERGELECEGE WEBDIYO & OYUNYONETICISI

Bu nekadar kötü yorum Gülücük

Boş ol , boş ol , boş ol.
Son Düzenleme: 21-06-2019, Saat: 19:21, Düzenleyen: ADOW.
(21-06-2019, Saat: 17:29)Nejovte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yasakli Nick Kullanmisim 21 Yasindaki Adam Ip Lokasyonuna Bakmadan Banliyorlar Csd Boş Firma Ben Simdi Ordaki Yetkiler Adina Girip Kufur Etsem Nedicekler Merak Ediyorum En Iyisi OyunYoneticisi 7 Yildir OyunYoneticisi Playerimdim yasim buyudu csduragi sunucusu buldum ve keske bulmasaydim bulduguma pismanim cocuklarin tcsiyle milleti tehditler savuran eski ortamlardaydi tabi bu
Yanlız  sen 12 13 yasında sesin var 15 16 bile deil bu neyin salamasi Gülmekten Ölüyorum

(21-06-2019, Saat: 14:57)EnesReiS` Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler herşey için kusura bakmayın ne olduysa o csduragi denen ahlaksız bir firmadan şansızlık geldiği için oldu yaptıklarım için kusura bakmayın herkese başarılar şimdiden.

(20-06-2019, Saat: 23:20)ADOW Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ EnesReiS`  ya sen nakadar oynak bi insansin  1. dunya savsındakı ıtalya gibisin omer tellye boyle hakaret etme hakın yok kardesım adamın hostu gayet guzel ve ben kac yıldır hizmet alıyorum beni deilde neden senin gibi insanlari yasaklıyo
hacı senin haksız yere forum üyeliğini bile yasakladılar,üstelik demedilerde biz haksız değiliz. sen orda 8 yıl kalsaydın neyin ne olduğunu anlardın ben bu derece söylüyorum ve başka birşeyde demiyorum Allah'a havale ediyorum ne kadar para yatırmışsam oraya boğazlarından çıksın bunları yapmaya hakları yoktu 4 kere yasaklandım ses çıkarmadım ama artık yeter. En son yasaklanmamdaki konuda başkasından yapılan panelde benim ip olduğumu söylediler halbuki ben o klanla iş birliği kurmuştum sonra bir anlaşmamazlık oldu ayrıldık ordaki adamda kendi ticketinden küfür ettiğinde,herşey bana sıçradı anlayacağın haksız onlar.
Simdi anladım aslında adami sen yasaklatmadın yasaklatınıda biliyorum ama adam suan geziyo ortalık bu konuda haksızlaga ugramısn uzludum kusura bakma ama csduragı su konuda haklı sonucta o sahıs senin paneline girmis

(21-06-2019, Saat: 19:18)ADOW Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-06-2019, Saat: 17:29)Nejovte Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yasakli Nick Kullanmisim 21 Yasindaki Adam Ip Lokasyonuna Bakmadan Banliyorlar Csd Boş Firma Ben Simdi Ordaki Yetkiler Adina Girip Kufur Etsem Nedicekler Merak Ediyorum En Iyisi OyunYoneticisi 7 Yildir OyunYoneticisi Playerimdim yasim buyudu csduragi sunucusu buldum ve keske bulmasaydim bulduguma pismanim cocuklarin tcsiyle milleti tehditler savuran eski ortamlardaydi tabi bu
Yanlız  sen 12 13 yasında sesin var 15 16 bile deil bu neyin salamasi Gülmekten Ölüyorum

(21-06-2019, Saat: 14:57)EnesReiS` Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler herşey için kusura bakmayın ne olduysa o csduragi denen ahlaksız bir firmadan şansızlık geldiği için oldu yaptıklarım için kusura bakmayın herkese başarılar şimdiden.

(20-06-2019, Saat: 23:20)ADOW Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ EnesReiS`  ya sen nakadar oynak bi insansin  1. dunya savsındakı ıtalya gibisin omer tellye boyle hakaret etme hakın yok kardesım adamın hostu gayet guzel ve ben kac yıldır hizmet alıyorum beni deilde neden senin gibi insanlari yasaklıyo
hacı senin haksız yere forum üyeliğini bile yasakladılar,üstelik demedilerde biz haksız değiliz. sen orda 8 yıl kalsaydın neyin ne olduğunu anlardın ben bu derece söylüyorum ve başka birşeyde demiyorum Allah'a havale ediyorum ne kadar para yatırmışsam oraya boğazlarından çıksın bunları yapmaya hakları yoktu 4 kere yasaklandım ses çıkarmadım ama artık yeter. En son yasaklanmamdaki konuda başkasından yapılan panelde benim ip olduğumu söylediler halbuki ben o klanla iş birliği kurmuştum sonra bir anlaşmamazlık oldu ayrıldık ordaki adamda kendi ticketinden küfür ettiğinde,herşey bana sıçradı anlayacağın haksız onlar.
Simdi anladım aslında adami sen yasaklatmadın yasaklatınıda biliyorum ama adam suan geziyo ortalık bu konuda haksızlaga ugramısn uzludum kusura bakma ama csduragı su konuda haklı sonucta o sahıs senin paneline girmis
Aynen kardesim yasim 15 ev adresini yolla ozelden yada ts3me gel adresini atmana  gerek yok

@ EnesReiS` Hakkında Biraz Araştırma Yaptım. "CSKurdu" Adı Altında "CS Serveri" satan bir firman var sanırım. Büyük ihtimal banlanmanın sebebi de bu. Aynı olay OYT üzerinde de olacağını düşünüyorum. Bi kenara yazın.

Tekrar Görüşmemek Üzere.
Haha en ufak sevmem seni birde reis koymuş

Ömer telsize pek güvenmeyin adminlerinin birisinin sv lere saldırı yaptıgına dair sesli kayıt aldım bizzat admininden paylasınca sonuc direk yasaklanmam ve arkadasım ın serverini yasaklaması oldu oyt deyiz şimdi @OyunYoneticisi saolsunlar hiç bir sıkıntımız yok herşey gayet güzel

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
JASTMARİAN GAMİNG < SEZON ARASI > d1//ferhat 4 374 07-06-2019, Saat: 00:20
Son Yorum: Smash

Task