Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Respect Gaming sahibi

Konu

Belki tanırsınız daha önce oyunyöneticisindeydim,sonra csduragiye geçtim ama geçtiğime bin pişman oldum ordaki ömer telli insanların parasında ve kull hakkına göz diken insan okadar vicdansız yani. Herneyse oyunyöneticisine geçme kararı aldık 2 güne kadar sunucumuz açılacak bu sunucuda hayırlısıyla şimdiden yorumlarda kendinizi tanıtabilirsiniz tanıyalım sizide. İyi Forumlar.

✘  RESPECT  GAMING CS:GLOBAL OFFENSIVE ✘

TeamSpeak3 IP  ; Ts3.respectgame.org

Cs 1.6 Server IP ;  95.173.173.57

Deniz Derindir Durulmaz, Dostluk Ebedidir Unutulmaz...!
Hakkında tek birşey biliyorum birleşelim dedin serverimi sıfırladın . Bu yüzden sana dolandırıcı ve düşman gözüyle bakıyorum.

Union CSGO Mode
hacı geçmişteki hikayeleri unuttum,kusura bakma şimdiden o csduragi yüzünden tam bir şansız sunucu.

Pişman Olmaman Lazim Bizim Ana Panel İle Ticket Acip Ömer Telliye Kufur Etmek.

Hiç olumlu mesaj almamışsın üzüldüm, oyunyöneticisi serveri alacaksan başarılar yapabilceğimiz birşey olursa dersin yardımcı olmaya çalışırız.

@ EnesReiS` ya sen nakadar oynak bi insansin 1. dunya savsındakı ıtalya gibisin omer tellye boyle hakaret etme hakın yok kardesım adamın hostu gayet guzel ve ben kac yıldır hizmet alıyorum beni deilde neden senin gibi insanlari yasaklıyo

Son Düzenleme: 20-06-2019, Saat: 23:24, Düzenleyen: Ümit26.
Ana Panel Silindi 3 Server Birden Kapandı cs105 cs110 cs165 v

Tebrikler Başarilarinin Devamini Beklerim.

Bakalım OyunYoneticisinde Ne Yapasiniz

Son Düzenleme: 21-06-2019, Saat: 15:02, Düzenleyen: EnesReiS`.
Beyler herşey için kusura bakmayın ne olduysa o csduragi denen ahlaksız bir firmadan şansızlık geldiği için oldu yaptıklarım için kusura bakmayın herkese başarılar şimdiden.

(20-06-2019, Saat: 23:20)ADOW Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ EnesReiS`  ya sen nakadar oynak bi insansin  1. dunya savsındakı ıtalya gibisin omer tellye boyle hakaret etme hakın yok kardesım adamın hostu gayet guzel ve ben kac yıldır hizmet alıyorum beni deilde neden senin gibi insanlari yasaklıyo
hacı senin haksız yere forum üyeliğini bile yasakladılar,üstelik demedilerde biz haksız değiliz. sen orda 8 yıl kalsaydın neyin ne olduğunu anlardın ben bu derece söylüyorum ve başka birşeyde demiyorum Allah'a havale ediyorum ne kadar para yatırmışsam oraya boğazlarından çıksın bunları yapmaya hakları yoktu 4 kere yasaklandım ses çıkarmadım ama artık yeter. En son yasaklanmamdaki konuda başkasından yapılan panelde benim ip olduğumu söylediler halbuki ben o klanla iş birliği kurmuştum sonra bir anlaşmamazlık oldu ayrıldık ordaki adamda kendi ticketinden küfür ettiğinde,herşey bana sıçradı anlayacağın haksız onlar.

geçmiş olsun

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
JASTMARİAN GAMİNG < SEZON ARASI > d1//ferhat 4 374 07-06-2019, Saat: 00:20
Son Yorum: Smash

Task