Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Plugin Dersleri

Konu

CoBoXCod , eklenti derslerine az konu gelmesinin sebebi paylaşılan derslerin çoğu direkmen silinmesi güzel anlatımlı dersleri onaylıyoruz sadece.

Ben 6 ders yapmıstım berk kabul etmedi boyle olursa dedi ben forumu doldurmustum dedi

Çoğu dersler onaylanmadan Anıl Can ' dan dersi incelemenmesi istenir sonrasında onaylanır , ders konuları bu yüzden az ve öz gelmektedir.

E ne olacak arkadaşlar ders istiyor ?

Zaman oldukça ders tasarlıyoruz paylaşıyoruz ancak dersleri paylaşıyoruz ilgi görmüyor çok ilgilenen yokmuş gibi hissediyoruz soru sorulmuyor .

Valla baştan güzel bi anlatım olsa inan bende çok merak ediorum bu plugin kod olayını en azından küçük meseleleri bile kendimiz çözer yapamayanlarada bi yandanda yardım ederiz basit bişeyi bile yapamıyoruz önceden disconnect hatasını bişey anırdım megersem " ed " ekleniyomuş düşün yani , ders olsunda illa kısa öz şart değil reis gerçktn mantığını kodların anlamlarını terimleri yönlerdirme çalıştırma sistemini öğrensek bile kar ben @CoBoXCoD a katılıyorum 3 5 basitte olsa küçük şeyleri gösteren dersler iyi olabilir.

---------------------------------------
Ze Map : ze_highmountain_wwarz  {%10}
---------------------------------------
ze_escapecity_wwarz_v1 = %100
ze_simple_extra_wwarz = %100
ze_fearless_wwarz_b1 = %100
ze_turkcity_wwarz = %100
ze_toxicwater_wwarz = %100
Yakında olabilir videolu.

İlginç , okudum ama .d

sadece bi konu içinde videolar olsa video 1 : menu yapma vb gibi olsa olmazmı ?

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Plugin Ayarlama Kodları (JBMenu) Ders 1 Kaan0195 123 11,524 25-12-2020, Saat: 23:49
Son Yorum: Winch.
PLUGİN'Cİ ARANIR MSJ BIRAK ilker1 1 243 19-08-2020, Saat: 17:59
Son Yorum: YagizLoL_
CS 1.6 Server Plugin Yapımcısı aranıyor ücretli. GAWISCANSE 3 368 20-01-2020, Saat: 17:51
Son Yorum: GAWISCANSE
Plugin Kodlamayi Oğrenmek GrainyGrapichs 8 397 28-04-2019, Saat: 16:19
Son Yorum: MawiLarq
PUBNITE MOD PLUGIN | [ Yapabilicek Varmı ] DarkSky* 11 461 05-01-2019, Saat: 18:41
Son Yorum: Kalipso22

Task