Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Pack sorunu | OYT

Konu

2011 deki entry bu. 2009 dan beri oyunyonetıcısındeyiz her şeyiyle güvenilir. Böyle saçma iftiralar atmayı bırakın artık. Acaba açmışmı dava açsa suan acık olmazdı Blush

(27-11-2018, Saat: 15:19).CrosS* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2011 deki entry bu. 2009 dan beri oyunyonetıcısındeyiz her şeyiyle güvenilir. Böyle saçma iftiralar atmayı bırakın artık. Acaba açmışmı dava açsa suan acık olmazdı Blush
İftira atmıyorum nerden çıkardınız iftira attığımı ? şikayet bölmünde şikayetimizi yazmıyalımmı?

2011 in şeyini neden paylaşıyorsunuz o zaman. bir açık arıyor gibi 2011 entry sini atmıssınız

Burası şikayet bölmü farkındasınız değilmi o bir örnek o belirtilen durum hayla devam etmekte bence siz saçmalıyorsunuz

Devam Ediyorsa Bildirelim düzelsin. Tamam Sıkıntı Yok.

o zamanlar ve hala eski csler için arka plan resmini değiştirme vardı.

cs arka planını değiştirdiğimiz için bilgisayarını hacklediğimizi, suç işlediğimizi bildirdi.
ardından da bizi tehdit edip ekşide yazarım ben diye, bu yaptığınız karşılığında ücretsiz server vermek zorundasınız gibi taleplerde bulundu Gülmekten Ölüyorum

(27-11-2018, Saat: 18:38)OyunYoneticisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o zamanlar ve hala eski csler için arka plan resmini değiştirme vardı.

cs arka planını değiştirdiğimiz için bilgisayarını hacklediğimizi, suç işlediğimizi bildirdi.
ardından da bizi tehdit edip ekşide yazarım ben diye, bu yaptığınız karşılığında ücretsiz server vermek zorundasınız gibi taleplerde bulundu Gülmekten Ölüyorum
Demekki neymiş xiamio öyle herşeye inanmıcakmışsın.

Ayn kafanıza göre iftira atmayın. OYT sunucusu her bakımdan iyi (WebFTP) hariç.

Ayrıntılar
WebFTP geliyor.

Tekrar Görüşmemek Üzere.
@.CrosS* hitap şeklin hiç hoşuma gitmedi yeni üyelerle nasıl konuşulacağı hakkında biraz düşünmelisin. Burası oyunyöneticisi bölümü yani oyunyöneticisinin yetkilisi serhat bey cevap verse daha doğru olur.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Fastftp Sorunu Batmankara 4 575 29-07-2019, Saat: 17:22
Son Yorum: Batmankara

Task