Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

WebDiyo.COM   | Özel 9'lu Jbmenü . Sadece 2 adet !

Konu

Son Düzenleme: 01-02-2019, Saat: 19:42, Düzenleyen: Kalipso22.
Herkese kolay gelsin arkadaşlar . 

Bu jbmenüyü bir arkadaş için ücretsiz olarak yapmıştım . Bu jbmenü CS 1.6'da sadece 2 büyük klanda bulunuyor . 1.'si Leader Gaming , 2.si de AFK Gaming . AFK Gaming'e ben yapmıştım . Şimdi de satıyorum . 

Fiyat olarak CSD sunucuları için biraz tuzlu ve tabiki de OYUNYÖNETİCİSİ'ne özel indirim vardır . 

Maalesef ki sma paylaşımı yapmayacağım . Almayı düşünen var ise sadece panele yükleme yapılmaktadır . Ücret için DM atabilirsiniz . Değiştirmek veya eklenip çıkartılmak istenilen yerler olursa destek vereceğim alan arkadaşlara .

Bu aralar çok fazla ücretli ya da ücretsiz jbmenü istekleri olduğunu için paylaşmaya karar verdim . 

Aynı şekilde de o klanlardaki ctmenü de vardır . İkisini de almak isteyen olursa cüzi bir fiyata anlaşabiliriz . 

Fotoğraflar jbmenüye aittir . Ctmenü'yü görmek isteyen olursa yorumlara koyabilirim ya da özel olarak alpemix ile HLDS sunucuda gösterebilirim ;

[Resim: d860ejbmenu1.png]
[Resim: r51OjV.png]

[Resim: XM6Py0.png]
[Resim: bV6BjG.png]
[Resim: OvDokz.png]
[Resim: zjM0gO.png]
[Resim: 6aNJQE.png]
[Resim: 36zEN5.png]
[Resim: ADz1mr.png]
[Resim: 0RzEqo.png]

bunu ilk biz yapmıştık ? afk gamingde bizden çıkma olduğu için sana yaptırmış

bizimkinin bire bir aynısı ise satın almanızı tavsiye ediyorum beyler

Evet zaten konuda buna değinmiştim ilk sizde vardır 2. olarakta AFK'da . Ben herhangi bir sorun görmediğim için paylaşmayı seçtim . Aynı zamanda da yaptığım arkadaşa da danıştım bunun için . Sma paylaşmayacağın sürece sorun olmaz demişti .

Son Düzenleme: 01-02-2019, Saat: 19:45, Düzenleyen: Kalipso22.
sorun yok hacim fakat smasiz alan olmaz isteyen olursa böyle bir şey istek bölümüne konu açarak yaptirir zaten
biz 1.6 yi saldık ben askerde Serhat askerde yönetim ekibi ile dönüyor cs16

Reklamları kaldırdım maalesef ki . Bunun için ayrı bir kategorimiz var zaten . Sma'sız olarak almak ile sma'lı olarak almanın bir farkı yoktur diye düşünüyorum . Sma'yı alıp ne yapmak istiyebilir ki bir insan ? Zaten tam destek vereceğim . Ve istek bölümüne açarlarsa da uğraşıp yapan olursa sorun kalmayacaktır . Bu jbmenü için büyük teklif yapanlar olduğunu biliyorum . Kendim de şahit oldum . Bu yüzden de sma'sının ortalıkta dolaşması pek doğru olmaz bence . Zaten e-ticaret bölümü . Almak isteyen olursa keyfine göre .

iyi satışlar canım Gülücük

PHP Kod:
“I want everything to be beautiful when I open my eyes.” 
Tişikkürler cınım Gülmekten Ölüyorum 9'lu olarak ilk senindi devamı da benden olsun Gülmekten Ölüyorum

Fiyat nedir ?

Union CSGO Mode
Hayırlı satışlar canım ♥

Fiyat ?

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
[Satılık] Webdiyo Yeni JBMenu `2019 WX''Timer 17 1,457 06-04-2020, Saat: 23:29
Son Yorum: AhmetHD
[Satılık] JBMenu V9.9.1 Hyper PawNod' 30 2,357 06-04-2020, Saat: 22:17