Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

OyunYoneticisi Serverlerinde anlayamadığım sorun.

Konu

OYT serverlerinin hepsinde anlık donmalar oluyor hemen bütün cs 1.6larda denedim. Diğer Firmalarda böyle birşey olmuyor. Mesela Oynucaz Firmasını ele alalım bütün serverleri gayet hızlı ve ping düşük bunun nedeni oyuncu sayisinin olmaması. OYT çok fazla user barındırıyor ve userler pluginde kullanacağı veri sınırını geçiyor. Buna bir sınırlama getirilmeli gibi bu sorun bir zamanlar CSD vardı Oranın sahibi bi Veri kullanımı mı ne varmış siz daha iyi bilirsiniz. Onu azalttılar ve anlık laglar kalktı OYT de böyle bir uygulamaya geçecek misiniz?

Tekrar Görüşmemek Üzere.
O pluginlerle alakali serverin cpu yukseltior donmaya sebep oluyor

Evet kastettiğim o işte buna bir sınırlama gelmeli bence

Tekrar Görüşmemek Üzere.
Sinirlama gelse plugin nasil kurucaksn

Bence asıl hizmet sınırlama olmadan olanıdır.
Bazen lag oluyor ama oda çok oynanmayacak bir lag değil.

Bilinçsiz kullanım var ama. Serveri çok yoracak. Ne blm uyarı felan versin. En azından kullanım düşer . Şahsen ben OYT serveri almıyorum sırf bu nedenle

Tekrar Görüşmemek Üzere.
Onun yerine pasif ve plugins.ini de yazılı olmayan eklentileri ya da aynı eklentiden üst üste yüklenmiş örnek veriyorum "jbmenu" 2. kere yüklendiğinde "jbmenu2" ilk 4 harfini tespit ederek o isme eşleşen ve son yüklenen eklenti hariç diğerlerini silebilir.

Sonuç Olarak Bu Soruna Çözüm Bulunmalı Ben Tat Alamıyorum Oyundan Başka Düzgün Serverler De Olmuyor.

Tekrar Görüşmemek Üzere.
@OyunYoneticisi Sunucularının yönetimi nasıl bilmiyorum her ip başına ayrı işlemcili private server mı veriliyor yoksa dedicated serverdan ip başına işlemci yüzdeliğimi veriliyor ama server kaynaklı kasmalar kurulan eklentilerin gereksiz veri saklamasıdır.Sunucu sahiplerine önerim az değişken'e sahip ağır olmayan eklentileri kullanmaları forumumuzda bulunan belli başlı çok hit alan eklentilerin optimize edilmesi gerektiğini düşünüyorum.Bu konuda bölüm şefi olarak duyuru yapacağım.

- Web Site Yazılımı
- Kontrol Panel Yazılımı
- Otomasyon Sistemleri

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
OYUNYONETICISI / WEBDIYO ACIL BAKMALISINIZ Hüseyin Orkun 1 506 25-11-2019, Saat: 00:45
Son Yorum: MawiLarq

Task