Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Ben Dj rouse

Konu

öncelikle sa arkadaşlar ben dj rouse burası csailesi.com , kısa zaman önce @ MawiLarqve @Kiritodenilen owner'lara çok rep attım ben ,tabi o da atmış,bana diyoki işte bana nie 3 rep vermedin 1 rep verdin ee sende bana 1 rep verdin, bak hem kendin diyon hem bana aynısını yapıyon bak bak 

- @ MawiLarqsize 1 rep gönderdi !

- @Kiritosize 1 rep gönderdi ! 

REP AT LAN FORUMUN SAHİBİ , ulan senin daha profil resmin yok 

Ben daha sana rep atmıyorum,1000 tanede ÖM atsan daha sana rep atmıyom, bidaha csailesi.com cılara laf söylerseniz özellikle senin yardımcın olan varya o @ MawiLarq özellikle rep atmam.ÖM'de  2 de bir demesin rep at rep at bundan sonra rep atmam

Şimdi eger dersen seni banlarım aha delikanlıysan yaşadıgım yer burası ts3.csailesi.com buraya gel delikanlı arkadaşların falan varsa gel orda görüşelim

2.kez söylüyorum daha sana rep atmıyorum 

Delikanlyısan beklerim seni ts3.csailesi.com 'a başka bişeyde demiyorum  Dj rouse de yeter oğlum seni profilde indirirler 

NOT : ŞAKA AMAÇLI KANKA 

Güldüm ama. Sesli değil Gülmekten Ölüyorum

Webdiyo.com ~ Yetkili

" Bende gizli olduğunu sezenler olmuş."
                      > Steam Profilim <    (Arkadaş olarak ekleyebilirsin. )

Ya Şimdi Boş Rep Atmak Yasak Ama sen Atabilirsin AMa bence atma ama atarsan bişi olmaz ama istersen atarsın kanka bizim forumda etiket koymak yasak ama sen koyabilirsin ama bence koyma istersen koy ama koymasanda olur koysanda sen koyabilirsin ama sakın koyma
Not : Şaka Amaçlıdır AMa şaka amaçlı olmadanda olur ama bence şaka siz şaka anlamayın ama ben şaka yaptım neyse bu şakaydı ama siz şaka anlamayın . . .

#CSAilesi // #WebDiyo      

#^ŞimdiDahaHırslıyız!
İlginç , okudum ama .d

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Etkinlik   | Arkadaşlar Benim Sitemde Moderatör Aranıyor ! McuDio 0 216 23-10-2020, Saat: 07:59
Son Yorum: McuDio
Yeniyim Arkadaşlar Selamlar federiko 12 1,022 18-12-2019, Saat: 17:58
Son Yorum: TrxppyFade
Yardi : Arkadaşlar Filmorada Reklam Veriyor Ücretsiz Bir Şekilde Nasıl Düzeltebilirim Spring - BEY 0 5,726 15-12-2019, Saat: 14:47
Son Yorum: Spring - BEY
Merhaba Smash 13 443 19-10-2019, Saat: 12:12
Son Yorum: RuHSuZ
Merhaba Türkiye VropReyiz 9 469 21-08-2019, Saat: 23:56
Son Yorum: VropReyiz

Task