Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Merhabalar

Konu

Merhabalar;
Şimdi Bir yerde Gördüm Bedava Vps Fln O vps ile ne yapılıyor Yani Bir Ts3 Sunucusu kuruluyormu Bunun Aşamaları Nelerdir
Biri Beni Aydınlatabilirmi? Gülücük

normalde kuruluyor ama free vps lere kuruldugunu sanmıyorum yani scripti çalıştırmaya bilir kardeşim

Anladım Peki Nekadar vps ler

Firmaya Göre Değişir Fiyatları.

Onunla ne zaman lades oynasak hep o kazandı. Kalbimdeyken nasıl aklımda derdim.
  - Oğuz Atay.
(22-08-2019, Saat: 21:56)veyso33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar;
Şimdi Bir yerde Gördüm Bedava Vps Fln O vps ile ne yapılıyor Yani Bir Ts3 Sunucusu kuruluyormu Bunun Aşamaları Nelerdir
VPS/VDS Sanal sunuculardır. Ödeme yapıp alırsın ki ben bu konuda @CelikHost.Web.TR 'yi tercih ederim. Fiyatlarına sitesinden bakabilirsin.
VPS/VDS sanal sunucuna Putty programı üzerinden script kurarak (Special Script,Aqua Script,Tardisx) gibi sunucuna TS3,Sinüsbot vs kurabilirsin yardımcı olmamı istediğin başka birşey varsa yaz cevaplarım. Gülücük

(22-08-2019, Saat: 23:01)ademakcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-08-2019, Saat: 21:56)veyso33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar;
VPS/VDS Sanal sunuculardır. Ödeme yapıp alırsın ki ben bu konuda @CelikHost.Web.TR 'yi tercih ederim. Fiyatlarına sitesinden bakabilirsin.
VPS/VDS sanal sunucuna Putty programı üzerinden script kurarak (Special Script,Aqua Script,Tardisx) gibi sunucuna TS3,Sinüsbot vs kurabilirsin yardımcı olmamı istediğin başka birşey varsa yaz cevaplarım. Gülücük
Teşekkürler Düşüneceğim.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Merhabalar BerkayKırık 1 223 25-12-2019, Saat: 22:56
Son Yorum: umuthardworking
Merhabalar !AKINCI! 8 290 28-09-2019, Saat: 18:31
Son Yorum: !AKINCI!
Merhabalar TheFlash 6 265 27-09-2019, Saat: 21:17
Son Yorum: TheFlash