Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Mahkeme ile ilgili soru sorucam

Konu

Son Düzenleme: 23-08-2019, Saat: 12:41, Düzenleyen: emo4166.
Merhaba arkadaşlar biri bana mahkeme açacağına söyledi ve bende ınandim buna nedeni bana biri digital ocean hesap vermişti bana dediki ddos atma bende tamam dedim aradan 2 gün geçti adama dedim ddos atsam sıkıntı olur mu dedim adam hemen çıldırdı ama ben ddos atmadim vds de scripti bile yok seni mahkemeye vericem dedi adin ne dedi adımı salladım ahmet faruk dedim beni mahkemeye verir mi ?ve benden digital ocean hesabını falan kapatmasını istedi bende kapattim. Beni tehdit etti 50 dolar verirsen seni mahkemeye vermem dedi bende parayi yollamadım mahkemeye verir mi beni şuan korkuyorum Üzüldüm

Gülmekten Ölüyorum öyle kolay birşey olsaydı herkes mahkemeye verirdi sorun olmaz merak etme hiçbirşey olmaz hatta

(23-08-2019, Saat: 12:41)MuhammeDesiqn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gülmekten Ölüyorum öyle kolay birşey olsaydı herkes mahkemeye verirdi sorun olmaz merak etme hiçbirşey olmaz hatta
Konuyu güncelledim bir daha bakabilir misiniz ?

Yalandan sallıyor zaten bu işler o kadar kolay işler değil saldırı çıkışı yaptıysanız makine üzerinden mahkemeye verilse bile büyük çaplı saldırı olmadığını farz ediyorum yani türkiye.gov.tr adresine felan vurmadıysanız en fazla makineyi kapatırlar para istediğine görede dolandırıcı aldarış etme

(23-08-2019, Saat: 12:44)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalandan sallıyor zaten bu işler o kadar kolay işler değil saldırı çıkışı yaptıysanız makine üzerinden mahkemeye verilse bile büyük çaplı saldırı olmadığını farz ediyorum yani türkiye.gov.tr adresine felan vurmadıysanız en fazla makineyi kapatırlar para istediğine görede dolandırıcı aldarış etme
Tamamdır hocam cok teşekkür ederim hic bir yere atmadim zaten ddos adama sordum sıkıntı olur mu diye hemen beni whatsappdan aramaya başladı engelledim geçtim sıkıntı olmaz demi bu gece uyku uyuyamadım.seni siber güçlüklere veririm dedi engelledim bende her yerden

Siber Sence Böyle Şeylerle İlgilenir mi ? İlgilense de Herhangi Birşey Yapmamışsın Herhangi Bir Sıkıntı Olmaz Gülücük

Onunla ne zaman lades oynasak hep o kazandı. Kalbimdeyken nasıl aklımda derdim.
  - Oğuz Atay.
(23-08-2019, Saat: 12:47)Sherlock` Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siber Sence Böyle Şeylerle İlgilenir mi ? İlgilense de Herhangi Birşey Yapmamışsın Herhangi Bir Sıkıntı Olmaz Gülücük
Şuan içim çok rahatladı herhangi bir yere ddos falan atmadim zaten makinayı falan kapattırdı bana digital ocean hesabında kapattı ya kusura bakmayın çekiliş başlatmıştım onuda yapmicam

arakdaş dolandırıcı, nerden sohbet ediyorsanız engel at sal ibneyi

(23-08-2019, Saat: 13:04)Emrullah* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arakdaş dolandırıcı, nerden sohbet ediyorsanız engel at sal ibneyi
Engelledim bende

Ya son sorum adam dediki 2 gün iceresinde kağıt gelir demişti yarın 2.gün olucak gelmez demi kağıt falan

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Su Tesisatçıları İle İlgili Rehber megahome 0 72 09-03-2023, Saat: 16:38
Son Yorum: megahome
[Soru] Sizce Cs 1.6 Jailbreak Bitti' mi ? Türkiyem Ceo 39 1,198 26-05-2021, Saat: 01:14
Son Yorum: Weltmann
Banlı Hüseyin Orkun İle İlgili nemesiskingofcs 1 239 20-12-2019, Saat: 23:25
Son Yorum: By.KinG
Banımla İlgili nemesisözür 9 428 15-12-2019, Saat: 16:28
Son Yorum: By.KinG
TheFlash (soyutarı) ile Soru Cevap TheFlash 17 665 05-09-2019, Saat: 18:25
Son Yorum: TheFlash

Task