Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Kıyak

Konu

Ustalar Şu Sıralar Ciddi Rahatsızlıklarım ve Psikolojik Sorunlarım Var. Ne Server Açabilecek Durumdayım Ne de Adam Akıllı Yemek Yiyebilecek.
Abimle Şiddetli Bir Şekilde Tartıştık ve Beni Reddetti. Bu Sabaha Karşı Bugüne Kadar En Değer Verdiğim Birtanem Beni Hala Ne Kadar Seviyor Olsa da Bırakmak Zorunda Kaldı.(Uzun Hikaye) Annem Rahatsızlandı. Bütler Açıklandı ve Kalıyorum. Bunların Hepsinin 24 Saat İçinde Olması Beni Mahvetti. Ne Kadar Şuan Hissiz Bir Piç Gibi Buraya Yazabiliyor Olsam da İçim Kan Ağlıyor. Siktır Olup Gidesim Var Şu Hayattan. Tek Yolunda Giden Şey İbadetim Zaten. Kusura Bakmayın Kimsenin Vaktini Çalıp Canını Sıkmak İstemem Ama Bu Halde Değil Foruma Önümdeki Yola Bakamıyorum.

Yaşlanarak Değil Yaşayarak Tecrübe Kazanılır, Zaman İnsanları Değil Armutları Olgunlaştırır.
-Peyami Safa

İlginç , okudum ama .d

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task