Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Konu

Neden biz ana plugin.ini dosyasına giremiyoruz ve dll yükleyemiyoruz.Tamam belki dll de sıkıntı olabilir.Fakat yani gereksiz şeyler engelli.Kütüphane yüklüyemiyoruz.Ticket atıcaz uzun sürüyor.Tamam çok kişi var eyvallah da ben 13.00 da bir modül verdim serhat abiye hala aktif edemedi acaba içini açıp bir sıkıntı var diye mi kontrol ediyor.Configs'e bir dosya kuramıyoruz. Tamam gereklimi değil mi bilmem ama bazı şeyler gereksiz yasak. Ben bugün ip kiraladım fakat modül yüzünden modu kontrol edemiyorum çökme olacak mı diye.Bir günden nolcak falan filan da demezseniz sevinirim.

- Naber müdür
Kurmaya çalıştığınız modül ne amaçla ve nerede kullanılıyor

Zombie the hero mod için round engellemek/bitirmek amaçlı gamemaster modülü

- Naber müdür
(12-10-2019, Saat: 23:59)XaRex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zombie the hero mod için round engellemek/bitirmek amaçlı gamemaster modülü
Ticket üzerinden dosyaları yollayın ve kurulum talebinde bulunun.

@ MawiLarq Bulunduk. Fakat ben kendim kurmak istiyorum. 5-10 saat beklemek istemiyorum.Açılsa ne olur?

- Naber müdür
Bu bir güvenlik önlemi.

moduller çok gerekli veya her zaman yüklenmesi gereken birşey değil ayrıca suistimale açık bir konu ondan dolayı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task