Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Güncelleniyor | CS:GO Mod v529 | Kullanım Kılavuzu

Konu

M4a1'e susturucu takmayı engellememiz lazım akşam yazacağım bir eklenti

(01-05-2019, Saat: 13:39)ITenGriTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: M4a1'e susturucu takmayı engellememiz lazım akşam yazacağım bir eklenti
Size de bayağı not aldırdık. Umarım yetiştirebilirsiniz.  Gülmekten Ölüyorum

Şunu fark ettim ki modda çok hata var. Kasalardan Deagle skini çıkardım. El başlayınca normal olarak elime glock geliyor ama deagle olarak gözukuyor ve kendi kendine mermi değiştirme tarzı animasyonlar oynuyor. Daha önce kimse benim yazdığım tarzda şeyler yazmamış. Demek ki ben bayağı bozmuşum. :/

Sıralamaları bozmuşsun :/ hiç normalsilahlar.ini dosyasını elledinmi?

(01-05-2019, Saat: 15:04)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıralamaları bozmuşsun :/ hiç normalsilahlar.ini dosyasını elledinmi?
Öyle bir dosya bile görmedim.  Gülmekten Ölüyorum Neyse şimdi başka bir şeyler deniyorum. Yine sorun yaşarsam size ÖM atarım. Çok teşekkurler.

Para Sıfırlama Eklensin

(01-05-2019, Saat: 15:57)SuskunHatun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Para Sıfırlama Eklensin
Hesapları Sıfırlama,Paraları Sıfırlama,Rankları sıfırlama;
Moda eklenmiştir yakıdna serverinize eklenecektir.

UYARI: 'L' yetkisine birçok fonksiyona erişim izni verilmiştir adminlik yazdığınız kişilerde bunu düşünerek yetki veriniz.
NOT: Eğer modda değişmesini istediğiniz yer veyatta eklenmesini istediğiniz birşey varsa yoruma yazınız ekliyelim.

Son Düzenleme: 02-05-2019, Saat: 15:37, Düzenleyen: ZeynepHANIM.
(01-05-2019, Saat: 19:59)ITenGriTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01-05-2019, Saat: 15:57)SuskunHatun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Para Sıfırlama Eklensin
Bunu Sade "L" Yetkisine Sahip Adminler Yapabilecek Dimi ?

(01-05-2019, Saat: 20:58)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: UYARI: 'L' yetkisine birçok fonksiyona erişim izni verilmiştir adminlik yazdığınız kişilerde bunu düşünerek yetki veriniz.
NOT: Eğer modda değişmesini istediğiniz yer veyatta eklenmesini istediğiniz birşey varsa yoruma yazınız ekliyelim.
Bide Topluluk Pazarına "L" Yetkisi Olan Adminler Skinleri Abartı Skinleri Kaldırabilsin

(02-05-2019, Saat: 15:29)SuskunHatun Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Bunu Sade "L" Yetkisine Sahip Adminler Yapabilecek Dimi ?

(01-05-2019, Saat: 20:58)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: UYARI: 'L' yetkisine birçok fonksiyona erişim izni verilmiştir adminlik yazdığınız kişilerde bunu düşünerek yetki veriniz.
Bide Topluluk Pazarına "L" Yetkisi Olan Adminler Skinleri Abartı Skinleri Kaldırabilsin
Güzel fikir onaylandı eklenenler 
Admin paneline ;
Pazardaki skinler, seçilen skini kaldır ve iade et , seçilen skini kaldır , seçilen skini server adıyla satın al

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CS:GO Mod v529 - Önizleme ? [Tamamlanmadı] MawiLarq 12 909 01-03-2019, Saat: 11:14
Son Yorum: MawiLarq

Task