Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Güncelleniyor | CS:GO Mod v529 | Kullanım Kılavuzu

Konu

(28-04-2019, Saat: 11:36)Thrown Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ek olarak Glock ve Galil gibi silahlarda bir bozukluk var. Ateş ettiğimizde tekrar tekrar kendisi ediyor kesik kesik bir şekilde. Göruntu bozukluğu gibi bir şey.
Bunuda not aldım büyük ihtimalle default skinlerden kaynaklı bir sorundur.

Ne zaman duzeltebilirsiniz?

(28-04-2019, Saat: 17:23)Thrown Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne zaman duzeltebilirsiniz?
Eklentinin yazarı @ ITenGriTR bu soruyu o daha net cevaplayabilir.

Admin panelinde, chat sisteminde güncelleme yapılmıştır diğer sürümde sunucunuzda olacaktır.

(28-04-2019, Saat: 17:23)Thrown Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne zaman duzeltebilirsiniz?
Bi ara onuda detaylıca yazmak gerekiyor rahat güzel bir sistem yapıcam

(23-04-2019, Saat: 14:27)Swesga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SİSTEMDE HAZIR SKİN ALMA NEDEN YOK ?
Moda eklenmiştir yakıdna serverinize eklenecektir.
Cvar kodu = amx_cvar csgo_SkinAl 1

(23-04-2019, Saat: 17:56)morelow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu plugin aktif iken gag yemiş biri konuşabiliyor. Ve Takas Sistemi eklerseniz harika olur.

amx_csgoGag <isim> <saniye>

Ayrıca eğer adam serverden çıkarsa kaçtığı için ismi ve ip adresi altta yazmaktadır.

(30-04-2019, Saat: 23:05)ITenGriTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-04-2019, Saat: 17:56)morelow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu plugin aktif iken gag yemiş biri konuşabiliyor. Ve Takas Sistemi eklerseniz harika olur.

amx_csgoGag <isim> <saniye>

Ayrıca eğer adam serverden çıkarsa kaçtığı için ismi ve ip adresi altta yazmaktadır.
Çok iyi olur, şimdiden elinize sağlık Gülücük

Ulaşmak isteyen : S T E A M
Kulak Çek = Morelow  Huh
Merhaba. CSGO modunda normal (default) skin olarak şu resimdeki skin belirlenmiş:
http://prntscr.com/nj1p7a

Acaba ben bunu şu resimdeki skin ile nasıl değişebilirim?
http://prntscr.com/nj1plr

Yani oyunda m4a1 skini var, ben bunları m4a4 olarak değiştirmek istiyorum. (Susturuculu m4a1 silahlarının tamamını kaldırıp m4a4 yapmak istiyorum)

Oyun yöneticisinin pluginini kullanıyorsan değişirmi bilmiyorum. GHW Replacement Weapon Araştır bu plugini. Dene olur belki.

Ulaşmak isteyen : S T E A M
Kulak Çek = Morelow  Huh

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CS:GO Mod v529 - Önizleme ? [Tamamlanmadı] MawiLarq 12 909 01-03-2019, Saat: 11:14
Son Yorum: MawiLarq

Task