Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Grafik ve Tasarım Bölümü

Konu

Grafik ve Tasarım Bölümün de istek istedim ve yaptılar teşekkürler fakat yani orda 2 şey istedim bana sadece bmp geldi ben artı olarak gif de istemiştim konuyu hemen kapatmışlar ben yazamadan ve orda kalabalık olmasın diye bir daha konu açmadım konu https://forum.webdiyo.com/konu-zombie-es...22263.html

- Naber müdür
Konuda belirttiğim gibi bana yapmış olduğun fotoları böyle gifi pek bilmem fakat yani böyle soldan böyle yana yana falan kayarak gelemez mi ? Çok mu abarttım. Gülücük kusura bakma fazla şey bilmem @Zeze.Stained

- Naber müdür
@Zeze.Stained 7mb Gülmekten Ölüyorum abi gene efsanesin fakat bende sprite explorer kullanıyorum fakat spr yapamadım ve abi Kaçış başarılı yapmamışsın Gülmekten Ölüyorum ben onu düşürmeye çalışacağım Gülücük Sağol.

- Naber müdür
7 mb olunca bu diğerini yapmadım Gülmekten Ölüyorum bu bmp de gif gibi boyut ne kadar düşürmeye çalışırsan renkleri azalıyor ama eğer istersen 7mb çıkan 512x512
350x350 de 2mb veriyor yapiyim

Instagram; zeze.stained
Facebook; Stained
Youtube; Stained
Steam; Zeze;Stained.
Olur abi olmadı gifsiz yaparız ama 350x350 olur gibi yeniden çok sağol +2rep verdim Dilimi Keseni Ben Keserim !

- Naber müdür
şunu bir dene ama renkler bozuk Gülmekten Ölüyorum kullanmayı düşünürsen söyle diğerinide yapiyim

.spr kacisbasarisiz.spr (Dosya Boyutu: 1.48 MB | İndirme Sayısı: 1)

Instagram; zeze.stained
Facebook; Stained
Youtube; Stained
Steam; Zeze;Stained.
Son Düzenleme: 04-02-2019, Saat: 22:06, Düzenleyen: XaRex.
@Zeze.Stained anladım abi sen diğerini de yapıp bana nasıl yaptığını ve gifleri verebilir misin acaba Gülmekten Ölüyorum

@Zeze.Stained abi yazı gitmiş yalnız Dilimi Keseni Ben Keserim !

- Naber müdür
oyundaykenmi valla sprite işinden çok anlamıyorum ama explorer'da kaydederken alphatest'i, indexalpha olaran değişirsen düzelicektir

.rar kacis.rar (Dosya Boyutu: 1.4 MB | İndirme Sayısı: 3)
Instagram; zeze.stained
Facebook; Stained
Youtube; Stained
Steam; Zeze;Stained.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
[Teşkilat Grafik Ekibi] Grafik ve Tasarım Ekibi. muh4mmed 3 530 27-04-2020, Saat: 17:22
Son Yorum: adasdasd12
Grafik İstek YollaBiTasarım 0 205 11-01-2020, Saat: 21:49
Son Yorum: YollaBiTasarım
Tasarım çekilişi yapıyorum Zeze.Stained 7 346 18-11-2019, Saat: 14:04
Son Yorum: ahmet0
Etkinlik   | Away Arts Yeni Sayfa ! [Tasarım Çekilişi] Away Arts 19 764 08-11-2019, Saat: 23:26
Son Yorum: Away Arts
Etkinlik   | 29 Ekime Özel İlk 3 Kişiye Tasarım [Ücretsiz] STudio HuLk 9 339 29-10-2019, Saat: 11:23
Son Yorum: Hüseyin Orkun

Task