Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Full Mod Widget [LE] + CSD FPS Limiter Cracker

Konu

Son Düzenleme: 06-01-2019, Saat: 20:03, Düzenleyen: PowereXe.
[LE] Full Mod Widget for Companies
+
CSD FPS Limiter Cracker

Son Güncelleme: 22/12/2018
FPS Limiter Cracker Baştan Aşağı Tekrar Yazıldı. Optimizasyon Yapildi, Milisalise Kayıpları 0'a İndirgendi.

Mevcut Mod Sayısı: 27
Mevcut Eklenti Sayısı: 1158
Türkçe Oranı: %96
Toplam Boyut: 216.09 MB

Telif Hakkı: C.C Uluslararası 4.0
Kaynak Kodu: Açık / Open Sourced
Platform: Linux - Windows
AMX Sürümü: 1.8.3 [Git 5120]
Widget Sürümü: v8.2 [Last Edition]

Telif Hakkı

[Resim: 88x31.png]

PowereXe Adlı Yazarın SV Full Mod Widgets for Companies Eseri Creative Commons Alıntı-Gayriticari-Türetilemez 4.0 Lisansı İle Lisanslanmıştır.

Bu Eserin Paylaşılması, Kopyalanması, Geliştirilmesi ve/veya Ticari Amaçla Kullanılması Telif Hakkının İhlali Olarak Kabul Edilir.

AÇIKLAMA

Zombie Plague ve Zombie Escape Modları İçin Hiçbir Şekilde Çalışma Garantisi Vermiyorum, Hele HLDS Veya CSD Sunucusuysa Elinizi Hiç Yormayın. Bu Modlara Hiçbir Şekilde Destek Vermeyeceğimi de Belirtmek İsterim. Ayrıca Modların Hiçbiri Normal Değil, Tamamı Elimden Geçti, Editlendi Onlarca Kez Destek Ekibiyle Denendi. Ultimate Edition Modlarda Hiçbir Şekilde Çakışma, Çökme Sorunu Olmayacağının Garantisi Verirken, Non-Supported Modlarda Sıkıntı Çıkması Durumda Hiçbir Şekilde Yardımcı Olmam. Şimdi Gelelim CSD FPS Limiter Cracker Olayına. Bildiğiniz Üzere CSDurağı Sunucuları Maximum 180 Ticrate ("Tickrate" Değil) Sağlıyor. Bu da Zombie Plague ve Escape Gibi Ağır Modlarda Belli Bir Süreden Sonra Sunucuda Ağır FPS Düşüşlerine Sebep Veriyor. Bir Haritada 40 Dakikadan Fazla Kalınması Çökmeye Kadar Gidebiliyor. Bunun Tam Sebebi İse Bir Eklentide En Ufak Hatada Sunucunun Hata Yağdırarak Zaten 180'le Sınırlı Olan Ticrate'i 30'lara 40'lara Çekmesi ve Oyuncuların Pinglerini 400-500'e Kadar Uçurmasıdır. Bu Konuyu Detaylı Bir Şekilde İncelersek:

• CSDurağı Sunucularının Sayısı Çok Fazla Olduğundan CPU/RAM/HDD Kullanımını En Optimum Şekilde Vermek Zorunda. Hem Makina Zorlanmamalı Hem de Sunucu FPS'lerinde Sıkıntı Olmamalı. Optimum Değer İse 180 FPS Olarak Görülmüş. (Sunucu FPS'i İle Oyuncu FPS'i Aynı Şeyler Değildir Hatırlatırım)

• Sunucu FPS'ini Ayarlayan Modül İse MM_Booster Modülüdür. CVAR Ayarı Olarak "sys_ticrate" İle Değiştirilmektedir. Lakin CSDurağı Sizin Sunucunuzu 1000 FPS'e Taşıyarak Diğer Sunuculara Daha Az Gitmesine İzin Vermez. Ana Panelden ve Konsoldan Hiçbir Şekilde Değiştirilememektedir.
  • Tam Bu Noktada Sunucuya Doğrudan Komut Yollayabilecek Başka Bir Metod Aradım ve Bir SMA Kodlamaya Karar Verdim. Lakin 15 Saniyede 1 Otomatik Olarak "sys_ticrate" Değeri 180'e Düşüyordu. Ayriyetten Sunucu FPS'ini Nasıl Okuduğumu Merak Ediyorsanız Server Frames Per Second Konuma Bakabilirsiniz.
  • Ben de Kontrol Noktaları Olan Bir Eklenti Kodladım. Zincirleme Bir Mantıkla Çalışıyordu. Sunucuya Bağlı "sys_ticrate" Değerini 3.5 Saniyede Bir Kontrol Ediyordu. Şimdi Diyeceksiniz 3.5 Saniyede Bir Kontrol Edeceğine Direk 3.5 Saniyede Bir Sunucu FPS'ini 1000'e Çıkartacak Eklenti Kodlasaydın. Sunucu FPS'iyle Sürekli Oynamak Sunucuya Yük Bindirir ve Ters Etki Yaratır. Kontrol İse Sunucuyu Gram Yormaz. Tam Çalışma Şekli İse Konsola Girilebilen Ticrate Görevi Gören Bir Cvar Yerleştirmem. Eklentiye Bakınca Anlayacaksınız. Siz "sys_static" Değerini Değiştirince Eklenti de "sys_ticrate" Değerini Aynı Şekilde Değiştiriyor. Şimdi Gelelim Eklentimize:

[Bu bir gizlenmiş içeriktir. Eğer doğru adımları uyguladıysanız aşağıdaki şifre size açılacaktır.]
Bu İçeriği Görüntüleyebilmek İçin Hesabınıza Giriş Yapmış Olmalısınız. Eğer Bir Hesabınız Yok İse Kayıt Olup İçeriği Görüntüleyebilirsiniz.

Eklentinin Say Komutuyla Çalışan O Eski Hali. Artık Arada Düşme de Yaşamıyor.
CSD Derleyicisinden Sorunsuz Geçmesine Rağmen Kullanımı Yasaktır.
Bu Noktada Sorumluluk Tamamen Size Aittir.

Modlar

#define Ultimate-Edition
#define Non-Supported

Aliens VS Predators v1.0 Beta
Base Builder v6.5 Pub
Bayrak Kapmaca v1.13 SE
Call Of Duty v3.2 SE
Catch v2.0.1 Standart
CS:GO v1.4
CSO Biohazard V2.0 LE-3 G57 Final
DeathMatch V-Build 2013.6.2.0
DeathRace v1.4 Standart
DeathRun v3.0
DodgeBall v0.13 SE
GunGame v2.13b
Halloween Mod v3.10
Hide N' Seek v4.51 Standart
JailBreak v2.0 SE
Knife v1.0 Standart
MineCraft v1.0 LE-1
PaintBall v3.4 SE
SilentHill v1.1 Standart
SnowBall v5.3 Standart
SuperHero v1.2.1 LE-2
Surf v1.2 LE-1 
Wolfteam v1.3 LE-3
Zombie Escape v5.0 Core
Zombie Plague v4.3 SE
Zombie Plague v5.0 SE

[Resim: Hnw3gYu.png]

Bir Teşekkürü Çok Görmeyin Aylarca Uğraştığım, Mükemmeliyete Taşımaya Çalıştığım Eklenti ve Modlar Bunlar.
O FPS Eklentisi Benden Başka Kimsede Yok. Piyasa Fiyatını Ben Belirlerdim Ama Dediğim Gibi Satışa Karşıyım.
Spam Yorum Atacakların da Şimdiden 77 Sülalesini *****. Rep Vermeyi Unutmayın Kardeşlerim.

Link Şifresi:
[Bu bir gizlenmiş içeriktir. Eğer doğru adımları uyguladıysanız aşağıdaki şifre size açılacaktır.]
Bu İçeriği Görüntüleyebilmek İçin Hesabınıza Giriş Yapmış Olmalısınız. Eğer Bir Hesabınız Yok İse Kayıt Olup İçeriği Görüntüleyebilirsiniz.

Yaşlanarak Değil Yaşayarak Tecrübe Kazanılır, Zaman İnsanları Değil Armutları Olgunlaştırır.
-Peyami Safa

Teşekkürler + Rep.

teşekkürler

Gülmekten Ölüyorum sadece csgo moda bakmak için indirdim Gülücük

Teşekkürler +REP

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
modların içinde amxxpc.exe var ne işe arıyor o acaba öğrenebilrmiyim Gülücük

@captain49
Amxx Studei O İçin
Bosver..

Ayrica
@PowereXe
Mükemmel Ugrastigin Sabrettigin Usenmedigin İcin +100 Rep.

Emerğine sağlık, teşekkürler + rep.

"Always bear in mind that your own resolution to succeed is more important than any other."
Abraham Lincoln

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CSAilesine Özel Full Mod Files Paylaşım Caeko1 173 13,510 23-01-2023, Saat: 22:33
Son Yorum: tam31
[CSA] Ultimate Full Mod Addons PowereXe 137 11,666 02-12-2020, Saat: 13:25
Son Yorum: AfterDeath
[ - BaseBuilder 6.5 Full Paket - ] By.KinG 29 799 09-05-2020, Saat: 01:30
Son Yorum: KronosAttack27

Task