Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Fastftp Sorunu

Konu

Fastftp sorunu çözülmeli. Harita gereği dosyalar büyük harf ile yapılmış ve panele küçük harfle yükleseniz bile büyük harf olarak algılıyor ve bu yüzden FastFtp ye girmiyor. Server girişinde bu büyük harfli dosyalar yüzünden aşırı çok bekliyoruz. Büyük küçük harf demeden bütün dosyalar fast ftp ye alınsa iyi olur. Neden böyle bir şey var ki ?

Fast ftp kontrolü yaptınızmı

1.Nesil yazar
Zaten hepsine fast ftp var diyor pek bir önemi yok zaten server girişinde bekleyerek kontrol ediyoruz.

(29-07-2019, Saat: 15:41)Batmankara Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten hepsine fast ftp var diyor pek bir önemi yok zaten server girişinde bekleyerek kontrol ediyoruz.
Server ip ve model ismi nedir?

(29-07-2019, Saat: 16:03)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-07-2019, Saat: 15:41)Batmankara Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten hepsine fast ftp var diyor pek bir önemi yok zaten server girişinde bekleyerek kontrol ediyoruz.
Server ip ve model ismi nedir?
95.173.174.72 skrillex-bangarang.wav 
Benim burada amacım bu tek dosyayı fastftpye aldırmam değil bu gibi bir sürü dosya var fastftp alınmayan ve bu yüzden o haritaları map motorundan silmek zorunda kalıyorum. Benim amacım bu olayı kaldırıp tüm dosyaları fast ftpye almasıdır.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Pack sorunu | OYT xiaomi 18 1,081 14-12-2018, Saat: 16:00
Son Yorum: Emrullah*

Task