Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Düz Yanmaz Akustik Yumurta Sünger

Konu

Ses yalıtımı bir ortamda oluşan sesleri başka bir ortama geçmesini engeller ve ses yalıtımı sesin olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla yapılan yalıtım türüdür .Ses yalıtımı sesin ortamın dışına yayılmasına engel olmaktır ve daha huzurlu bir yaşam için ses yalıtımı günümüzde ihtiyaç haline gelmiştir. 

Ses karmaşalarının etrafa yayılmasına etki olarak yapılan uygulamalar arasında ses yalıtım uygulamaları yer almaktadır. Ses Yalıtımı yapılırken sesi geçirmeyen veya daha az ses geçişi sağlayan malzemelerin kullanılması önerilmektedir. Aşırı gürültülü ortamlarda yalıtım malzemelerinin kullanılması gürültüyü önler yani etkili bir ses yalıtımı sağlanır. Ses dalgalarının etrafa yayılmadan direk ses geçişini engelleyen ses yalıtım malzemeleri ile bir çok alanda ses kesintisi sağlayabilirsiniz. 

Ses yalıtım malzemeleri yapılacak ses yalıtımı uygulamasına uygun seçilmelidir. Ses yalıtımı duvar, tavan ve zeminlerde yapılmaktadır. Bu uygulamalar için farklı ses kesici malzemeler mevcuttur. Süngerpan, epdm ses bariyeri gibi malzemeler ile tavan ve duvarlarda, titreşim emici kauçuk ve mantarlı kauçuk gibi malzemeler ile zeminde ses yalıtımı sağlanmaktadır. Sizde faydalanmak istiyorsanız ürünlerimizi inceleyebilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Akustik Sünger; http://www.sesakustik.net

Sitenizi inceledim. Fakat herhangi bir fiyat listesi göremedim?

PHP Kod:
“I want everything to be beautiful when I open my eyes.” 

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Akustik Keçe firmarehberi13 0 7 29-09-2022, Saat: 12:17
Son Yorum: firmarehberi13
Mimari Akustik Performans Nasıl İncelenir? Erenbor 0 51 22-05-2021, Saat: 22:04
Son Yorum: Erenbor
YUMURTA TASNİF MAKİNESİ is_for_you 0 60 14-04-2021, Saat: 21:28