Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Çözüldü   | Deatmach Profesyonel Pluginci

Konu

Deathmach profesyonel pluginciye ihtiyacım var

Eklenti istek bölmünde istediğin eklentileri detaylı anlatırsan yardımcı olan çıkıcaktır.

@ MawiLarq
ben jaildeyim yanı deatmach hiç bakmadım hiçde anlamam yanı sıfırlıcaz kompile sıfırdan ayar çekecek işini bilen profesyonel birisi lazım eger ki müsaid oldugun bi zaman bana bi yardımcı olabilirmisin anlıyorsan ?

Üzgünüm , ben eklenti yazımlarında & desteklerde ücret alıyorum . Dediğim gibi ücretsiz kaliteli bir hizmet için eklenti istek bölmümüzde konu açmanı tavsiye ederim.

Fatih Kardeşim Ts At Pro Pluginleri Yapıyorum Anlarım+

fatih kardeşim ver tsyi develeoperim yaşım 17 anlıyorum bu işlerden baya bi hemde

@fatihaltun34 Formumuzda Bu İşlerden Anliyan Bir Çok Üye Var Ve Bunlarin Bazilari Sana İyilik İcin Yapar Bazilari Serverine Kötü Bir Sey Yapar Benden Soyemesi Birine Güvenme YouTuBe'De Bir Çok Plugin Öğretme Vidolari Var Veya Formumuzda Plugin Öğretme Konularimizzda Var.
Bunlara Bakarak Sende Öğrene Birilsin. [İYİ FORUMLAR]

-      NEFRET EDERSİN SEYİRCİLERDEN      -
-       SAHNESİ GERÇEK TEK OYUN       -
-                 !ÖLÜMDÜR!                 -

Konu Çözülmüş Yardımlara Taşındı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Çözüldü   | Pluginci Apiler Bi Bakarmsız ? RuHSuZ 7 481 14-04-2019, Saat: 23:06
Son Yorum: muh4mmed