Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Onaylandı   | D. Moderatör Başvurum

Konu

Ad Soyad:  Şadi Tolga
Yaşadığınız Şehir: İstanbul
Neden sizi seçmeliyiz?: 11.Sınıf Otomasyon Bölümü Mekatronik Dalı Bölümü Öğrencisiyim.Arduino ile kodlar vs ögreniyoruz ve bir anda yaygınlaşmaya başlayan bir uygulama forumumuzun bu kısımnıda gelişmesini isterim.
Yetkili olmak istediğiniz bölüm/dal: Arduino
Günlük aktiflik süreniz(Minimum/Maxiumum):[b]Hafta İcleri max 1 saat(ders programim karısık kusura bakmayın)hafta sonları 3 -4 [/b]
Referanslarınız: -
Varsa eklemek istedikleriniz: Bu Bölümde Daha cok konu paylaşmak isterim örneğin googleden alıp direkt paylaşmak isterim fakat bana ve foruma karı olmıycagı için paylaşmıyorum.Kendi Öğrendiklerimi Paylaşıp Geliştirmeyi Hedefliyorum.
Konularınız: 
https://forum.webdiyo.com/konu-arduino-i...19435.html
https://forum.webdiyo.com/konu-arduino-i...19184.html
Kurallarımız : Sözleşmenizi  Okudum Kabul Ediyorum Ve Uyacağım Hakkında Söz Veriyorum

Son Düzenleme: 29-10-2018, Saat: 14:03, Düzenleyen: RuHSuZ.
2 konumu var profilde var mı ?

ama başarılar geleceğin yönü bu...

yok bişey yetkililer halleder bol şans

Tekrar Görüşmemek Üzere.
2 konuyla alinmazsin daha konu paylasman lazim bu kategoriye emir bakiyor ve öyle kolay almicam oraya dedi

@.CrosS* Bunun Farkındayım fakat bildiklerim bu kadar daha fazla bilgim yok okulda ögreniyoruz denemekten zarar gelmez. @SoulLeSS* Eyw

Son Düzenleme: 29-10-2018, Saat: 14:15, Düzenleyen: MawiLarq.
Toplam konuların 42 olduğu için ve sıkça soru sorduğun için d.mod alıyorum sonrasında ilgilene göre bakıcağım .

Yetkili başvurunuz onaylanmıştır.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Onaylandı   | Başvurum !AKINCI! 1 369 24-08-2019, Saat: 19:43
Son Yorum: ITenGriTR
Onaylandı   | [ - By.KinG - ] - [ - Yetkili Başvurum - ] By.KinG 1 436 24-08-2019, Saat: 19:43
Onaylandı   | Ts3 bölümü Deneme Mod. başvurum WX''Timer 1 411 19-08-2019, Saat: 20:27
Onaylandı   | Moderatör Başvurum PowereXe 10 852 03-12-2018, Saat: 18:29
Son Yorum: ` ripeNess
Onaylandı   | Deneme Mod başvurum WX''Timer 1 515 02-12-2018, Saat: 21:52
Son Yorum: MawiLarq

Task