Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Silah Skin   | CsGo MOD: Bomba Flas Sis PROBLEMİ

Konu

BOMBA SİS VE FLAS HEPSİNDE OLUYOR BU SORUN BUNU ÇÖZERMİSİNİZ ? 

RESİMDE GÖSTERDİĞİM GİBİ ELİMDE Kİ GİBİ GİTMİYOR GÖRÜNTÜ DEĞİŞİYOR 

Sunucuda Kullanıcam Yardımcı Olanlara Şimdiden Teşekkürler !

https://eksiup.com/p/wv135683jspy  [Resim: wv135683jspy]

https://eksiup.com/p/ts135695zf32 [Resim: ts135695zf32]

[b][i]'>BURAK SÖĞÜT<[/i][/b]
                                            #Kimseye Güvenmeyen Kimseye Güven Vermez#
Son Düzenleme: 19-09-2019, Saat: 21:31, Düzenleyen: ZeynepHANIM.
"w_" model olmadığından dolayı öyle gösteriyor "w_" modelini eklemeniz gerekiyor eklerseniz elinizdeki gibi gözükecektir

nerden bulurum w modelini bunun ? :/

(19-09-2019, Saat: 21:34)canavar086 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: nerden bulurum w modelini bunun ? :/
buyrun

.rar w_ MODELLER.rar (Dosya Boyutu: 556.84 KB | İndirme Sayısı: 1)
Son Düzenleme: 19-09-2019, Saat: 21:45, Düzenleyen: canavar086.
tesekkurler bi deniyim

w_hegrenade.mdl Panele yükledim map değiştim fakat halen aynı devam ediyor :/ sorun çözülmedi

w_hegrenade.mdl Panele yükledim map değiştim fakat halen aynı devam ediyor :/ sorun çözülmedi

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task