Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Csdurağının batışı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Konu

Son zamanlarda csdurağındaki user ve müşteri kaybını nasıl açıklıyorsunuz veyatta ne düşünüyorsunuz.

İlk ben başlıyım:
Bence webdiyo ve oyunyoneticisi ortaklığı csdurağındaki klanları oyt ye yönlendirdi

1.Nesil yazar
şahsen bence csduragi güzel 4 yıldır kullanıyorum panelini bildiğim için güzel geliyo belkide oyt paneli cok karısık insan bunalıyor ama forumunu cok seviyorum webdiyoyu

Başladığınla belirtisiz bir söylemi ortaya çıkarmışsın bende senin ile aynı fikirdeyim Oyun Yöneticisi bu ortaklıkla birlikte öncekinden daha iyi yerlere gelecektir. #HepBeraberGeleceğe

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
İyi bir ortaklık iyi bir gelişime doğru bir adımdır. Webdiyo ile #HepBeraberGeleceğe.

Onunla ne zaman lades oynasak hep o kazandı. Kalbimdeyken nasıl aklımda derdim.
  - Oğuz Atay.
#HepBereaberGeleceğe Diyelim #HepBereaberGeleceğe olsun

Zaman meselesiydi yanlış yönetilmesi ve idare edilmesi bu sonuçları doğurdu tabi başlangıç ücretli absürt derecede yüksek oluncada böyle etkiler oldu daha düşüş yaşacaktır bu durumu toparlamak isterken zaten kiralık ip adresleri bi haliyle çoğalmış ve kiralanmıyor.

Son Düzenleme: 27-10-2019, Saat: 12:22, Düzenleyen: 41aaa41.
Şimdi ilk olarak ekonomik yönden düşünürsek CS durağının fiyatları var ama tanınmışlık oyun yöneticisinden daha az ve de en önemlisi �nsanlar genellikle oyun yöneticisinden almasının sebebi yüksek oyuncu kalitesi ve yüksek eklenti kalitesi yani csgomodu gibi

Tamam gelin bir de doluluk oranlarını karşılaştıralım oyun yöneticisinin günlük doluluk oranının yüzde yirmi beş ve %30 5 oranında daha fazla CS durağına göre E peki burada bizim Neyi ayırt etmemiz lazım oyuncu kapasitesi mi kılanlar için daha önemli yoksa eklenti kalitesi mi bu her ikisinde de oyun yöneticisinde var

Edit :et az gördüğüm için mikrofonla yazıyorum Bu yüzden yanlış yazarsam mikrofonun kusuruna bakmayın

(27-10-2019, Saat: 12:22)41aaa41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi ilk olarak ekonomik yönden düşünürsek CS durağının fiyatları var ama tanınmışlık oyun yöneticisinden daha az ve de en önemlisi �nsanlar genellikle oyun yöneticisinden almasının sebebi yüksek oyuncu kalitesi ve yüksek eklenti kalitesi yani  csgomodu gibi

Tamam gelin bir de doluluk oranlarını karşılaştıralım oyun yöneticisinin günlük doluluk oranının yüzde yirmi beş ve %30 5 oranında daha fazla CS durağına göre E peki burada bizim Neyi ayırt etmemiz lazım oyuncu kapasitesi mi kılanlar için daha önemli yoksa eklenti kalitesi mi bu her ikisinde de oyun yöneticisinde var

Edit :et az gördüğüm için mikrofonla yazıyorum Bu yüzden yanlış yazarsam mikrofonun kusuruna bakmayın
+1

1.Nesil yazar
Csd oyt kadar popüler olamadı zaten cs 1.6daki inaktiflikten 2 büyük firma da etkilendi ama zaten oyt ye yetişemeyen csd batışa doğru sürüklendi

Projeler | İletişim | Web
--------------

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Kediler Hakkında Bilgiler livacan 0 158 26-12-2020, Saat: 21:25
Son Yorum: livacan
CSDurağı rezillikleri hakkında MawiLarq 0 221 06-03-2020, Saat: 14:27
Son Yorum: MawiLarq
Akrostiş Şiir Hakkında Yorumlarınız Whisky02 8 410 25-11-2019, Saat: 15:11