Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Cs:go Jailbreak Çeteler V2

Konu

Plugin Adı : Jailbreak Çeteler
Plugin Sürümü : -
Plugin Yazarı : Anonim
Açıklama :
Bu, insanların çeteler oluşturmasına ve arkadaşlarını davet etmesine olanak tanıyan bir çeteler eklentisi! Çete üyeleri yeterince kredi / puan toplarlarsa, çete güçlerini açabilirler! Bu, insanların bir araya gelip eğlenmelerini sağlar. Çetelerin ekstra sağlık, hasar, daha düşük ağırlık, daha yüksek hız ve nihayet çete boyutunu artırma yönünde çaba gösterebilir! Verilen powerups çok hafif ve herhangi bir şekilde oyunu engellemiyor. Tek bir terörist sol olduğunda (son talep), güç açma işlemleri de devre dışı bırakılır. Bir şans ver!

Cvarlar :
PHP Kod:
sm_gangs 
Resimler: -

1-Eklentileri Sourcemod dizinine yükleyin Hl_gangs'ın altına database.cfg girişi ekleyin(varsayılan cvar değeri)
2-mysql gerektirmez ( ama server market plugini gerektirir)
3-Eklentileri yükle
4-İyi eğlenceler

Kullanım

Desteklenen bir market plugininiz varsa, basit bir market sistemine ihtiyaç duymadığınızdan hl_gangs_credits.smx dosyasını çöpe atın. Çetenin beceri düzeylerinin kredilere dayandığı gerçeği nedeniyle çok basit bir varsayılan kredi sistemi ekledim. Bu, desteklenen bir mağaza sisteminiz olmasa bile, çetelerin eklentisi çalışacak durumda.

Hl_gangs_credits.smx basit bir sistem olacak şekilde tasarlanmıştır ve bir veritabanı girişi gerektirmez (hl_gang'ın veritabanını kullanır)

Rar Şifresi:
[Bu bir gizlenmiş içeriktir. Eğer doğru adımları uyguladıysanız aşağıdaki şifre size açılacaktır.]
Bu İçeriği Görüntüleyebilmek İçin Hesabınıza Giriş Yapmış Olmalısınız. Eğer Bir Hesabınız Yok İse Kayıt Olup İçeriği Görüntüleyebilirsiniz.

Yazılı Anlatım Alıntıdır Paylasan Arkadasa Teşşekür ediyorum

.rar Çeteler.rar (Dosya Boyutu: 294.91 KB | İndirme Sayısı: 22)
eywallah

REHAREIZ Since 2 0 1 4 - 2 0 1 8
Eski Bir Efsanenin yarim kalmis hikayesi
Ben Şeytan Değilim Ama Şeytanın Benden Ögreneceği Çok Şey Var !
Sağ olasın .

Önemli değil

Teşekkürler

| Facebook |                                  | Instagram | 
Eywallah

REHAREIZ Since 2 0 1 4 - 2 0 1 8
Eski Bir Efsanenin yarim kalmis hikayesi
Ben Şeytan Değilim Ama Şeytanın Benden Ögreneceği Çok Şey Var !
Teşekkürler.

İLETİŞİM : FACEBOOK TIKLA
Teşekkürler.

"DarkSky"

Düşmanın Ülkesi Viran Olacak
Türkiye Büyüyüp “TURAN” Olacak !
Resimleri göremedim? teşekkürler.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum