Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Cenka Ekibinin Açıklaması?

Konu

SAYFALARINDAN YAPILAN RESMİ AÇIKLAMA ;

"Bildiğiniz üzere 104 ipsi elimizden komple gitti. Klan olarak son zamanlarda fazla yıprandık. Bunun sebebide benim klanı başı boş bırakıp sahipsiz bırakmamdı. 104 zaten ip olarak bitikti bizden sonra kimin eline geçerse geçsin dolduramaz. 

Yeni server için ödemeyi yapıp sıraya girdim, yaz tatilide geliyor boş geçirmeyelim dedim. 110-119 arasında ip gelmesi için tahmini süre 2 ay, 100-110 arası için 2 yıldan önce gelmeyeceği söylendi. İki ip bloğu içinde sıradayız. 2 ay içinde 110-119 arasında gelirse devam edicez, eski ortamımızı kurmaya çalışıcaz ve bu sefer her şey daha güzel olucak. Ödemesini bizzat kendi imkânlarımla yaptım bu yüzden önceki gibi cıvıklık olmayacak, bol yetki vs. şeyler olmayacak düzgün bir ortam kurucaz. 

Her neyse arkadaşlar beklemede kalın ip geldiği an burdan bilgilendirme yaparım hepiniz Allah'a emanet olun"

Bu Açıklamalar hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Bilindiği üzere 173.104 IP "Sıradan Bize düştü, gerekli kanıtları isteyen kişilere daha sonrasında iletmem mümkün." yeniden ekiplerini kuracaklarını ve alttan alta bize bir laf soktuklarını net şekilde yukarıdaki açıklamalardan anlıyoruz ancak ki, sizin Cenka ekibi hakkındaki görüşleriniz ve de açıklamalarından neler çıkartıyorsunuz?

YA HAYRAN KALACAKSINIZ YA DÜŞMAN!

İKİ KRALLIK TEK SERVER!

SUNUCU IP : 95.173.173.104

Uzatılcak bir durum yokki birde size laf atmalarını tam anlayamadım nerede anlıyamadım

(23-04-2019, Saat: 22:33)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzatılcak bir durum yokki birde size laf atmalarını tam anlayamadım nerede anlıyamadım
"104 zaten ip olarak bitikti bizden sonra kimin eline geçerse geçsin dolduramaz. " 

Bu Açıklamayı neden ötürü yazdıklarını biz biliyoruz.

Uzatmak adına konu açılmadı zaten, Şahsi görüşleri toparlamak adına ve de cenkanın bu kadar bencilce bir açıklama yapıp hala sevilmesi ne kadar hoş bunu gözler önüne sermek adına şahsi fikirleri sormak adına açıldı.

YA HAYRAN KALACAKSINIZ YA DÜŞMAN!

İKİ KRALLIK TEK SERVER!

SUNUCU IP : 95.173.173.104

(23-04-2019, Saat: 22:36)Rix Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-04-2019, Saat: 22:33)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzatılcak bir durum yokki birde size laf atmalarını tam anlayamadım nerede anlıyamadım
"104 zaten ip olarak bitikti bizden sonra kimin eline geçerse geçsin dolduramaz. " 

Uzatmak adına konu açılmadı zaten, Şahsi görüşleri toparlamak adına ve de cenkanın bu kadar bencilce bir açıklama yapıp hala sevilmesi ne kadar hoş bunu gözler önüne sermek adına şahsi fikirleri sormak adına açıldı.
Zamanında Osmanlı gaming vardı 173.102 adresinde kural ihlali yaptı 173.102 ve 173.109 adresi ellerinden alındı legendes gaming olması gerek onlara verildi ozaman osmanlı gamingte laf yaptı ancak şuan ortada tek kalan üyesi benim sanırım yani demek istediğim dediğin gibi açıklama icraatı göstercek olan sizsiniz siz kendi halinizde klanınızla ilgilenin başarı sizi bulacaktır zaten

(23-04-2019, Saat: 22:39)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-04-2019, Saat: 22:36)Rix Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Zamanında Osmanlı gaming vardı 173.102 adresinde kural ihlali yaptı 173.102 ve 173.109 adresi ellerinden alındı legendes gaming olması gerek onlara verildi ozaman osmanlı gamingte laf yaptı ancak şuan ortada tek kalan üyesi benim sanırım yani demek istediğim dediğin gibi açıklama icraatı göstercek olan sizsiniz siz kendi halinizde klanınızla ilgilenin başarı sizi bulacaktır zaten
102 - 109 da çok oynardım bende anlamamıştım bir anda kapandı 2 serverda meğersem bu yüzdenmiş yazık oldu 2 ipyede .

today is the first day of the rest of your life

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ts3 Oda Açıklaması Sorunu ` Tways * 0 252 13-06-2019, Saat: 22:04
Son Yorum: ` Tways *
+3000 ' Açıklaması , Teşekkürler MawiLarq 14 1,659 04-04-2019, Saat: 20:47
Son Yorum: SkullHD
Çavuşoğlu'dan ABD ile vize krizi açıklaması Emrullah* 3 538 28-04-2018, Saat: 15:18
Son Yorum: BarisKarademir
Forum Güncelleme Açıklaması. MawiLarq 5 643 23-04-2018, Saat: 12:32
Son Yorum: Emrullah*

Task