Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Ben Kimim Pit10 - Kaan

Konu

Yaklaşık 2 yıldır Forumu kullanıyorum, fakat tanışma konusunu açmak  Şimdiye nasıpmiş, öncelikle hepinize  hoşgeldiniz diyorum. 

İsmim Kaan, doğduğum Yer İstanbul/Kadıköy Ve şuan da Kocaeli'nde Yaşıyorum, 14 gün önce 16. yaşımı doldurdum. Doğduğum Yer İstanbul fakat Kocaeli Doğa Bilim Kampüsünde okuyorum, Fenerbahçeliyim çok fanatik değilim, lakin takımımın gelişmelerini takip ederim. Takımımın renkleri Haricinde Lacivert en sevdiğim renklerdir. Forumu Cs 1.6  Serverleri'nin Efsane Bir çağ yaşadığı zamanlarda buldum, fakat sadece aradığım Eklentileri bulmak için kullanıyordum burayı, aktif değildim yani. . Son olarak forumda karşılaştığım insanlar hakkında birkaç şey söylemek istiyorum. Hepsi Çok İyi sıcakkanlı yönetimi olsun üyeleri olsun, gelecek ne getirir bilmem ama, yönetimde bir anlaşma...belki bir gün. 

Zaman İlerledikçe Site Vs. işlerine girdim ve işimi daha çok büyütmek istiyorum... 
Şuan 2 tane sitem var www.bedavats3.com Ve Bir tane daha
Okuduğunuz için teşekkür ederim, sürç-i lisan ettiysem affola...

(28-08-2019, Saat: 11:14)SoyutArı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Memnun aldım ben de vız vız
Memnun Oldum .d ısırırım

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
ben kimim ? [CFG CODER] cdr.naruto 7 835 15-07-2018, Saat: 11:41
Son Yorum: cdr.naruto
Ben Kimim ? AdaletNamluda 6 754 23-06-2018, Saat: 12:40
Son Yorum: REDTEK
Who Am I (Ben Kimim) kapkep9000 11 1,570 12-05-2018, Saat: 23:34
Son Yorum: MuhammeDesigN