Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Konu

Son Düzenleme: 28-06-2017, Saat: 11:54, Düzenleyen: 'SametBEY [LJ].
Merhaba arkadaşlar benim ismim Samet, Soyadım Yarşıbaş 'dır.  15 Yaşındayım. Benim pc alma sebebim bile zorlaydi çünkü bisikletle çok caddelerde gezdiğim için ailem buna bi son vermeye çalıştı sonrasında Ets2 nfs gibi oyunlar oynamaya başladım. Sonrasında cs1.6 indirmeye karar verdim küçükken abimin laptop unda oynuyordum ama bozulduğu için artık oynayamıyordum neyse ilk pro oynamaya başladım oruçluyken full o sekilde oynadım sonrasında jailbreak yazan bi sw merak edip girdim ip vermiyim güzeldi ts3 indirtip slotluk almamı sağladılar sonra komutcunun bi tanesi OsmanLi Gaming ı övmeye başladı. Bende merAk edip ipisini sordum söyledi girdim ts3 bağlandım felan işte orda beni ilk Mawilarq çekti sonra bana klasik soruları sordu sonra sohbet muhabbet derken aynı yerde oturduğumuz anlaşıldı sonra bana yetki verdi felan csa da o zaman yoktu osmanlı gaming den devam ettim işte bi gün bb Server açtılar zombi kesiyordük mawilarq felan konuşmalar csa acildi kaydolun felan kaydoldum bende ondan sonra ilk hiç uğraşmadım ama şu son zamanlarda 1 hesabımı kaybettim ve yeni hesaba odaklandım Emirhan abi @ MawiLarq çok yardımı dokundu onun sayesinde çok şey öğrendim @Ferudun sağolsun oda yardımlarını eksik etmedi @Kirito Burkay abi de adamın dibidir çok severim ama mawilarq in yeri bende ayrı Gülücük çünkü onun sayesinde gerçekten eğer bi sw de yetkiliysem kesinlikle onun sayesindedır burdan ona çok teşekkür ediyorum Gülücük

#CSAilesi // #WebDiyo      

#^ŞimdiDahaHırslıyız!
Bende memnun oldum Gülücük

#CSAilesi // #WebDiyo      

#^ŞimdiDahaHırslıyız!
M.o Bende Muhammet

Son Düzenleme: 28-06-2017, Saat: 11:49, Düzenleyen: 'SametBEY [LJ].
@Mamilo Eywallah Gülücük

@[b]TheFlash[/b] Adamın Dibisin Seni Unutmak Çok Zor Olucak Gülmekten Ölüyorum

@!berk! Eywallah Berkciğim Gülücük

#CSAilesi // #WebDiyo      

#^ŞimdiDahaHırslıyız!
Samet ben yavuz Gülmekten Ölüyorum

@ sametbey
Ayrilcak Gibi Konusmusun
PHP Kod:
Adamın Dibisin Seni Unutmak Çok Zor Olucak 

M.O bende ayyıldız timin kurucusu

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın