Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Konu

• Ad Soyad: Halim Kovancı

• Yaşadığınız Şehir: İzmir

• İlgilendiğiniz bölüm/dal: Cs 1.6 / HalfLife / Metin2 Pvp Server

• Günlük aktiflik süreniz(Minimum/Maxiumum): 5 - 7 Saat arası

• Kendinize güveniyormusunuz: Cs 1.6 Konusnda kendime cok fazlasıyla güveniyorum. Cünkü uzun zamadır bu işle uğraşıyorum, oyun ici yardım veya plugin konusunda yardımcı olmak istiyorum. 

• Bize kendinizden bahsedin: 23 Yaşında yaşar üniversitesinde yazılım mühendisliği okuyorum. Cok uzun zamandır cs 1.6 ve metin2 pvp serverlere ilgileniyorum, şimdi extra olarak Half - Life serveri Actım yeterli bilgiye sahip oldugumu düsünüyorum.

• Cs 1.6 : 95.173.173.125

• Half Life : 95.173.174.176

• Metin2 :  Aquasismt2

• Kullanmayı bildiğiniz programlar & yazılım dilleri: Yazılım bölümünde ilk senem olduğu icin başlangıc seviyesinde python biliyorum. Ve ufak tefek Photo shop programları kullanabiliyorum.

• Eğitim durumunuz(Lise,üniversite vb.): Üniversite

• Yaptığınız iş veyatta gelecekte yapmak istediğiniz iş nedir: Yazılım şirketi kurmayı düşünüyorum.

• Neden yetkili olmak istiyorsunuz: Cs 1.6 ve Half Life konusunda 5 6 senelik deneyimlerimi insanlara aktarmak istediğim için.

• Neden sizi seçmeliyiz: Yukarıda bahsettiğim oyunlarda yeterli bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum ve önümün acık olduğunu düşünüyorum.

-AquasisZM Gaming-
 -- 95.173.173.125 --
-AquasisHL Gaming-
 -- 95.173.174.176 --
SERVER SAHİBİ

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Başvuru muh4mmed 0 288 26-03-2020, Saat: 21:48
Son Yorum: muh4mmed