Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Çözüldü   | Avatar'da Boyut Hatası

Konu

Merhaba WebDiyo Saygı Değer Yöneticileri Forum da 1 MB Altında Gifli Logo'yu Koyunca "Yüklemeye Çalıştığınız Dosyanın Boyutu Çok Büyük" Lütfen Şuna Bir Çözüm Bulurmusunuz Şuan Avatarım da Olan Logo 390 KB Normal Boyutu 660 KB Biraz Düşürmek Zorunda Kalmıştım Şuan ki Logo Ufak Tefek Güncellemiş'tim Logo 1 MB Üzerine Çıkmıştı Photoshop Yardımıyla Biraz Düşürtüm 700-800 KB Tekrar Denedim Ve Hine Aynı Hata Daha Uzun Uğraşlar Sonucun da 500 Kb Kadar Düşürdüm hine O Kanser Hatayı Aldım Lütfen Efendim Şu Hatayı Düzeltin Png, Jpg, Jpeg de Oluyor mu Bilmiyorum da Gif Koyunca Kesin Bir Hata Var 

Yüklenilmeyen Logo
[Resim: 5d0ed46a8b1b9_skullhd-text-animation-2-0.gif]

HATA
[Resim: 5d0ed451e73ec_hata.png]

Steam Yutup | Rep
Bu bir hata değil de tanımlanmış bir ayardır. Çünkü bazı yetkiler kısıtlanacak kayıtlı üyeler gifli avatar koyamayacak vs. bunlar güncelleme ile gelecek değişiklikler şu anlık böyle kalması lazım.

@` bRae Nasıl yani ? Öyle Olucaksa En düşük Yetkili 150 x 150 1 MB Olmalı Diğer Yetkiler de Artış Göstermeli

Steam Yutup | Rep
Konu "Cevaplanmış Görüşlere Taşındı" taşınmıştır.

Bize Destek Olmak İstermisin?
Bu Konuyu Sosyal Medya Hesabında Paylasarak Bize Destek Olabilirsin
[Resim: 1JbAVp.png]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Destek   | Amxmodx Compile hatası ` ripeNess 7 1,010 11-07-2017, Saat: 00:15
Son Yorum: nurulla.h

Task