Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Artık Yeter. Yardım.

Konu

Sunucum 5 dakika da bir çöküyor. Bunu yapan kişi belli ve kendisi bu foruma kayıtlı fakat pek girmez. Bu olayı Serhat abiye aktardım tamamdır dedi ve bir şey yapmadı. Kaç gündür server çöküyor oyuncular bi çıkıp bir giriyor. Yapcak bir şey yok önüne de geçemiyorum o zaman napıcam. Bana ettiği tehdit, küfürler mevcut fakat napıcam ben 110tl boşa gitti. Napıcam. Hala devam edicem diyor dc üzerinden konuştuk bana suçu atıyor.Olayı kısaca anlatıcam. Sunuma benden izinsiz eklenti yüklenmiş ve yükleyen kişi de suçu kuzenine atıyor. Ben de doğal olarak yetkisini azaltıyorum ve panelini alıyorum sonra bana csyi bırakıyorum diyor fakat pek inanmıyorum kuzeninin yaptığına. Çünkü benim adminlerimi çağırmış sv kurucam size yetki vereyim falan diye. Lütfen bir yardım edin yeter bıktım bundan.

- Naber müdür
bu konuşmaların ss ini atabilir misiniz o zaman ilgilenen çıkacaktır

(16-09-2019, Saat: 20:16)Whisky02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu konuşmaların ss ini atabilir misiniz o zaman ilgilenen çıkacaktır
SS Atarsanız daha faydalı olur

Nedeni bilinmez fakat kendisi üzüldüğünü söylemiş ve saldırıları bırakmış. Fakat yani başkası gelip servere saldırı yapıp böyle her dk düşürücekse biz burdan sunucu almayalım.Tamam herşey bir yere kadar ama yani bizde madur oluyoruz.

- Naber müdür
Anladığım kadarıyla daha önce paneli vardı? Buglu bir eklenti ile yapıyor olabilir mi ?

Ne yapıyor tam anlamadım

Tekrar Görüşmemek Üzere.
Son Düzenleme: 17-09-2019, Saat: 09:00, Düzenleyen: GAWISCANSE.
Sert bi yönetim stilin olması gerekırdı ne yazıkkı çocuksu davranışlara kapılarak hareket etmıssın gözümde, sert bir disiplin şart heryer o yüzden dunya 14. sıradayım trde 2. ve oyt sunucusunda sabahları vs dolu olan tek serverım .[Resim: 5d80765890bc6_cccccccccccccccccc.png]

https://t.me/pump_upp
sunucudaki ekstra eklentilerden açık var server sahibine bildirdik ancak eklentiler hala aktif durumda.

sunucuyu yeniden kurmasını tavsiye ediyoruz.

Tamam ben sıkı yönetim vs. yapayım serveri yeniden kurarım fakat sıkıntı şu başka bir kişi gelip artık hangi programı falan kullanıyor bilmiyorum ama gene gelip herhangi bir oyt sunucusuna böyle saldırırsa her gün çöker oyt buna bir çözüm bulamazsa şahsen ben yandım yani

- Naber müdür

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CS 1.6 PLUGİN HATASI YARDIM LÜTFEN Ardaa1 0 324 08-04-2020, Saat: 00:19
Son Yorum: Ardaa1
bıçaklar elime gelmiyor[YARDIM] BeratC25 0 287 03-07-2019, Saat: 22:05
Son Yorum: BeratC25
CSGO MOD Yardım ZeynepHANIM 3 419 30-04-2019, Saat: 20:09
Son Yorum: ITenGriTR