Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

Aktiflik?

Konu

Şu sıralar forumda pek aktif olan yok sanırsam konuları takip ederken çıkardığım bir sonuç bunun nedeni nedir ?

(16-09-2017, Saat: 21:08)ExROOT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu sıralar forumda pek aktif olan yok sanırsam konuları takip ederken çıkardığım bir sonuç bunun nedeni nedir ?
bir çok kişinin okulları uyum haftası diye erken acıldı bu yüzdendir

Sancak Kardese Katılıyorum

ben okulu biraktim sayilir butun isim gucum forumla cs sw

REHAREIZ Since 2 0 1 4 - 2 0 1 8
Eski Bir Efsanenin yarim kalmis hikayesi
Ben Şeytan Değilim Ama Şeytanın Benden Ögreneceği Çok Şey Var !
(16-09-2017, Saat: 21:23)ExROOT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarısıda lise geçince onun derdi varken foruma bakamazlar bencede aynen tebrikler @.SancakTepe*
aynen öyle hem kimisinin ailesi okul açılıncada bilgisayar oynamasını kısıtlar yasaklar vs bu durumda var

(16-09-2017, Saat: 21:36)RehaReiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben okulu biraktim sayilir butun isim gucum forumla cs sw
çok iyi bişi yapdn hıh

ahm3tcelik.github.io
Normalde benden çok aktif olan olmazdı da, birçok konuda paylaşacaktım fakat ygs-lys dönemi diye foruma giremiyorum.

# Forum Kuralları #

And who wants to be king...
Benim tam tersi üniversite başlayınca pc açabiliyorum Gel len buraya.Yazın genelde çalışıyom.

Sadece CS:GO ekletisi yapıyorum 1.6 plugin isteklerine bakmıyorum.

Serverinize özel go eklentisi için steam üzerinden iletişime geçin

Steam :   https://steamcommunity.com/id/cananil44

İlginç , okudum ama .d

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
TS3 Aktiflik SwindLer 4 668 28-04-2018, Saat: 15:03
Son Yorum: BarisKarademir
Aktiflik Büyük Sorun ? MawiLarq 18 1,667 23-04-2018, Saat: 12:32
Son Yorum: Emrullah*