Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

95.173.173.101

Konu

başarılar

KEHF-İ ALEM JAİLBREAK AİLESİ !
(25-10-2019, Saat: 19:54)elmaşekeri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 101 ocean dan düştüyse kıyamet kopacak demektir
Kesinlikle , Cafer ile gün içerisinde telefon görüşmem oldu durumdan bahsetti ters bir kaç durum var gibi.

İp cok guzel evet cok uzun zamandır ilgilenilmiyor o ip ile ama inanıyorum ki yeni gelen arkadas ilgilenip gecek vakit gecirebilcegimiz kaliteli bir ip haline getiricek.

(26-10-2019, Saat: 04:01)AvşarEli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-10-2019, Saat: 19:54)elmaşekeri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 101 ocean dan düştüyse kıyamet kopacak demektir
Kesinlikle , Cafer ile gün içerisinde telefon görüşmem oldu durumdan bahsetti ters bir kaç durum var gibi.
Herhangi bir sorun yok kontrol ettim ve görselde görüldüğü gibi sunucunun yeni sahibi konuyu paylaşan arkadaşımız ve sunucunun 1380 günlük ücreti ödenmiş ters herhangi bir durum söz konusu değildir.

(26-10-2019, Saat: 10:42)MawiLarq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-10-2019, Saat: 04:01)AvşarEli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Herhangi bir sorun yok kontrol ettim ve görselde görüldüğü gibi sunucunun yeni sahibi konuyu paylaşan arkadaşımız ve sunucunun 1380 günlük ücreti ödenmiş ters herhangi bir durum söz konusu değildir.
Tickette ekli olduğundan haberim var, 1380 günü de doğru aksini iddia eden olmadı. Caferin ters durumu var dedim ben.

Başarılar.

2023'e kadar bir başarı sergilersiniz umarım. Başarılar diliyorum..

Pouex(Görkem Bacısısikişenoğlu)'in anasını götünden sikeyim.
Emirhan SkürtSkürt seninde ananı sikicem sıradasın.
Dediğim gibi ferudun ve berke lafım yok.
forum.csduragi.com
Başarılar 4-5 ay Ocean'da komutculuk yapmıştım 95.173.173.101'de bu arada ölü yatırım değil arkadaşlar serverin olayı farklı, farklı bi olaydan dolayı o kadar günü var.

RazeOp's Crew | Jailbreak 
CS İP: 95.173.173.121
TS3 İP: ts3.razeops.net

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task