Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

10 Yıl Sonra Counter Strike 1.6?

Konu

Sizce bundan 10 yıl sonra 2029-2030 yıllarında Cs 1.6'da neler olur,neler değişir? Hangi klanlar kalır? Oyun biter mi. OYT,CSD firmaları ne hale gelir? 

Hadi bakalım beyin fırtınası. Gülücük

Oyun bitebilir.
Çocuklar oyunu bırakır bizde rahat bi nefes alırız belki.

Kimbilir..

I Just Burning Myself

?♏♒♏■■♏❍♏ ♑♓⧫ ◻◆⬧⧫
(02-07-2019, Saat: 14:34)BlackAngel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyun bitebilir.
Çocuklar oyunu bırakır bizde rahat bi nefes alırız belki.

Kimbilir..
Şuan ki çocuklar büyümüş olucak buraya kadar np. İleriki nesilde düşüş olursa Jailbreak vb. modlar biter. Tek gerçek PRO-PUBLİC <3 :d

Doğru Söylüyor Adam Adem Akcan Her Zaman Haklı <3

Son Düzenleme: 02-07-2019, Saat: 14:59, Düzenleyen: BlackAngel.
Gelecek nesilden bahsediyorum.

Warband gibi yani oynuyosan anlarsın Gel len buraya

I Just Burning Myself

?♏♒♏■■♏❍♏ ♑♓⧫ ◻◆⬧⧫
Oyt kalır ancak başka firma olarak devam diğe düşünüyorum ve 1.6'nın oyuncusu kalmaz sadece nostaji olsun diğe arada oynanır

Cs:go’ya büyük bir güncelleme gelmediği sürece 1.6 böyle devam eder,tabi kullanıcısı azalır ama yaşı 25,30 olan insanlar oynamaya devam eder diye düşünüyorum,oyt csd’dan Daha iyi olduğu içinde csd bitecek diye düşünüyorum oyt firması kalır.

Önemli olan ondan iyi olmak değil,
dünden daha iyi olmaktır..
Kim bilir yeni CS Serisi Çıkar umarım 1.6 Devri Bitmez

Steam Yutup | Rep
Son Düzenleme: 02-07-2019, Saat: 17:59, Düzenleyen: ademakcan.
(02-07-2019, Saat: 15:23)EmirhanKURT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyt kalır ancak başka firma olarak devam diğe düşünüyorum ve 1.6'nın oyuncusu kalmaz sadece nostaji olsun diğe arada oynanır
Oyuncu sayısında azalma zaten illaki olur. Fakat OYT'nin CS 1.6 Sunucu işinden çıkcağını sanmam. Ek hizmet sağlayıp farklı oyun sunucularını kurar,hizmet verir. Gülücük

(02-07-2019, Saat: 15:32)muh4mmed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cs:go’ya büyük bir güncelleme gelmediği sürece 1.6 böyle devam eder,tabi kullanıcısı azalır ama yaşı 25,30 olan insanlar oynamaya devam eder diye düşünüyorum,oyt csd’dan Daha iyi olduğu içinde csd bitecek diye düşünüyorum oyt firması kalır.
CSD yasaklamalar olsun vs. vs. Birçok insan şikayet ediyor, ek olarak OYT zaten her konuda kaliteli,destek ticket olsun vs 1-0 önde olduğu için CSD sunucuları OYT taşınıyor. 

10 yıla CSD kalmaz diye düşünüyorum Gülmekten Ölüyorum

(02-07-2019, Saat: 17:29)SkullHD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kim bilir yeni CS Serisi Çıkar umarım 1.6 Devri Bitmez
Cs 1.6 Devri bitermii bee Gülmekten Ölüyorum

Gelecekte 1.6 bile kaldıramayacak yazılım işletim sistemi çıkabilme ihtimali %100, 2020 yılında nasıl flash oyunları kökten bitiyorsa.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Counter-strike 1.6 CS:GO moduna hangisini kullanmalıyım. RuHSuZ 17 722 16-01-2019, Saat: 13:21
Son Yorum: RuHSuZ

Task