Reklam gösterimini engelleyici yazılım kullandığınızı görüyoruz.
Sitemizin ayakta kalıp sizlere hizmet edebilmek için en büyük gelir kaynağı sayfamızda gösterilen reklamlardır.
Reklam gösterimde bizim sayfamıza ayrıcalık tanıyarak ayakta kalmamıza destek olmak ister misiniz ?

★ Efsane Forum Tanıtımı ★ 20 Seo Uyumlu Makale ile 100 Forum Tanıtımı Yapıyorum!!

Konu

Forum Tanıtım Piyasasına Yeni Bir Soluk Getiriyorum..!!
Daha önce forum tanıtımı yaptırmış olanlar bilir ki 100 kelime dahi olmayan yazıyı 50 belki 100 foruma kopyalayıp yapıştırırlar. Bu yöntem yarardan daha çok zarar verir. Ben size [b]100 kelimelik makaleleri[/b] 5 forumu geçmeyecek şekilde [b]manuel[/b] ve [b]forumların kurallarına göre[/b] tanıtım yapacağım. Hem [b]özgün[/b] hem [b]seo uyumlu[/b].
Tanıtımı Yapılacak Forumların Özellikleri
- Tüm forumların ip'leri farklıdır.
- Forumlar site tanımına izin vermektedir.
- Makaleye link izni verilmektedir.
Forum Tanıtımının Faydası Nedir?
- Sitenize devamlı bağlantı sağlar.
- Anahtar kelimede link verilerek arama motorlarında sıralama yükseltir.
- İlgi çekici yazılarla sitenizin hiti yükselir.
- Sitenizin bilinirliği ve otoritesi yükselir.
- Siteniz arama motorlarına indexlenmesi hızlanır.

[Resim: JZNr0Q.jpg]
Dostluk Paketi Nedir?
- 5 defa Altın Paket veya Platin Paket alanlar devam edeceği diğer tüm işler %15 indirim fiyatı ile devam edilir.
Çalışma Nasıl Yapılır?
- Paket Seçilir
- Anahtar kelime, site linki alınır.
- Ödeme alınır.(Mükemmel bir motivasyon)
- Makaleler hazırlanır.
- Forum tanıtımı yapılır.
- Rapor teslim edilir. (Tanıtım linkleri ve tanıtım yazıları .rar dosya olarak gönderilir. )
İletişim
Forum üyeleri için: [b]PM Atınız[/b]
ÖDEME KANALLARI
[Resim: enpara-com-webrazzi-tv-roportaj-logo.png]
[b]Önemli:[/b] Yaptığım çalışmayı kendi projelerimde kullanıyorum. Asla sizin çalışmalarınız üzerinde denemeler yapmıyorum. Hem paketlerde olsun hem çalışmalarda olsun "şöyle yaparsan daha iyi olur" diyeceğiniz [b]öneri ve fikirlere açığım[/b]. Paketlere geri bildirimlere göre revize edilecektir. [b]Not : "Forumları pm alabilir miyim" gibi mesajlara cevap vermeyeceğim sebebi de bulabileceğiniz en kaliteli forumları atmama rağmen forumları alınca geri dönüş yapmayan onlarca kişi olmasıdır. [/b]

webmaster forumu film izle 720p film izle yabancı dizi izle full film izle 720p film izle yabancı dizi izle yabancı dizi film izle
Merhaba hocam bana ulasirmisiniz siteme calisma yaptiracaktim site adresim warezcity.site

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Task